Zimní radovánky

Na lyžování do zahraničí? A proč tak daleko?Fidel_canada_giro

Věděli jste, že v Karlovarském kraji je 21 výborných sjezdovek? A už jste všechny vyzkoušely?

Že hlavní sezóna v Mariánských Lázních je přes léto? Ale kdepak v létě, v zimě na Vás bude čekat to pravé osvěžení. Pravidelně se zde koná několik důležitých akcí, které si nikdo nemůže nechat ujít! Pořádají se zde lyžařské závody, koncerty, plesy a mnoho dalšího! Náš pension disponuje pro rodiny s dětmi několika boby a sáňkami. V lokalitě Mariánské Lázně a jeho okolí je ráj běžkařů a několik výborných sjezdovek. V blízkosti Pensionu pravidelně jezdí svozové autobusy, které mají jediný směr, lyžařské sjezdovky!

Nemáte co na sebe, nebo si vše nechcete brát sebou? To také vůbec nevadí, vše si můžete vypůjčit přímo kousek od sjezdového areálu Mariánky za skvělé ceny.

V dojezdové vzdálenosti můžete využít hned několik sjezdovek! Sjezdovka Mariánky pouze 10 min autem. Dále můžete vyzkoušet například Lyžařské středisko Aš, Bublavu, Stříbrná, Nové Hamry či Merklín a spoustu dalších! Přímo v Mariánských Lázních a okolí můžete využít velké množství krásných běžkařských tras. V Mariánských Lázních máme nejkrásnější běžecké lyžování široko daleko.

Cold_freedom

Odkaz přímo na sjezdovku Mariánky:Těšit se můžete také na adventní koncerty plné Vánoční nálady či můžete využít wellness nabídku plnou relaxace a odpočinku v celých Mariánských Lázních. Můžete se také podívat do nedalekého Německa na nákupy či adventní trhy.

http://www.snowhill.cz/marianky/

Aktuální úprava stop pro běžecké lyžování:

http://skinordicml.webnode.cz/aktualni-uprava-stop/

Kompletní průvodce sjezdovým lyžováním v Karlovarském kraji:

http://www.zivykraj.cz/cz/aktivity/sjezdove-lyzovani

Nejdůležitější přehled zimních akcí

http://www.marianskelazne.cz/marianske-lazne/rocni-obdobi/zima

Kolonada-zima-jpg