O nás

Zabýváme se ubytováním, turistikou, organizací výletů již se sedmi letou tradicí. Díky několikaletým zkušenostem z této oblasti se můžeme chlubit spokojenými klienty, kterým věnujeme veškerou péči.

V roce 2011 jsme otevřeli Pension Jana v Klimentově u Marianských Lázní, kde se věnujeme všem aspektům týkající se relaxace a přijemného pobytu. Při příležitosti výročí v roce 2014 nově otevíráme webové stránky spolu s eshopem, aby jsme mohli vyjít vstříc klientům i v ostatních částech Česka..

Protože  pohoda není jen po těžké dřině, rozhodli jsme se otevřít Pension Jana pro odpočinek a rekreaci. Doufáme, že s námi naleznete vytoužený relax a odpočinek. Dále v rámci Pensionu nabízíme i široké zázemí pro sport. Těšíme se na Vás, přijeďte se za námi podívat do Mariánských Lázních.

Pro milovníky Šumavy nabízíme i možnost ubytování v našem apartmánu v Bavorsku vLindbergu, cca 15km od Železné Rudy. Narodní park Bavorský les je souvislým pokračováním Šumavy na české straně. v okolí Lindberga je mnoho možností pro relax, sport a jiného vyžití zvlášt pro děti.

 
Těšíme se na Vaši návštěvu Pension Jana

Osm důvodů proč přijet: 

1. Odpočinek, relax, nabýt energii!

2. Turistika, památky.

3. Sportovní vyžití, cyklotrasy, turistické trasy.

4. Prameny, zdravý životní styl.

5. Překrásný přírodní park v Mariánských Lázních.

6. Krásné prostředí Pensionu Jana.

7. CHKO Slavkovský les - nezaměnitelné přírodní scenérie.

8. Skvělá dopravní dostupnost.